صورتک

 اگر کمی به چپ و راست زندگی بشری نگاه کنیم میبینیم که خدا به ما انسانها اهمیت زیادی داده به گونه ای ما را دوست دارد . پس نتیجه میگیریم که زیرا برای این که ((ما خوشبختیم )) . خیلی خوشبخت . در هر حال اگر شما سقفی بالا ی سر دارید که از گرماو سرما به آن پناه ببرید خوشبختید . اگر در یخچال غذایی برای خوردن دارید خوشبختید . اگر کسی را دارید که صبح به شما صبح  بخیر بگوید خوشبختید . اگر کسی را دارید که گاهی دلتنگش شوید خوشبختید . اگر غمی دارید که گاهی  به خاطرش اشک بریزید خوشبختید . اگر خدابه شما اجازه ی آفریده شدن . زندگی کردن . نفس کشیدن لبخند زدن داده مطمعن باشید به این دنیا آمده اید تا خوشبخت زندگی کنید . پس چشمانتان را ببندید و بلند فریاد بزنید ((من خوشبختم )).

من خوشبختم چون .. یک مادر دلسوز و یک پدر پرتلاش دارم . هیچ گاه حسرت داشتن برادر یا خواهر را نخوردم همیشه غذایی برای خوردن و جایی برای خوابیدن داشته ام . همیشه لبخند میزنم و اطمینان دارم لبخند زدن بسیار راحت تر از اشک ریختن است ولی اشک ریختن بسیار دوست داشتنی تر از لبخند زدن است . چیزی که سخت بدست بیاید دوست داشتنی تر است . اما شما سعی کنید همیشه لبخند بزنید .

لبخند زدن میتواند شروعی بر دوستی دوتن باشد اگرخواستید با کسی طرح دوستی بریزید اولین کاری که باید انجام دهید لبخند زدن است .

...    

نوشته شده در جمعه ٩ مهر ۱۳۸٩ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ توسط صورتک نظرات ()


Design By : Pichak